O nas

Firma powstała w 1997 roku, kilka lat później, wykorzystując zdobyte doświadczenie, założyciele spółki jako pierwsi postanowili wprowadzić do Polski ekologiczne torby wielorazowego użytku marki Greenbag. Dziś, dzięki szeroko zakrojonym działaniom z zakresu Public Relations oraz akcjom edukacyjnym, marka toreb na zakupy wielokrotnego użytku Greenbag jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku.

W 2007 uzyskalismy poparcie międzynarodowej pozarządowej organizacji WWF. Owocem współpracy są wspólne przedsięwzięcia na rzecz ochrony środowiska. Odzwierciedleniem realizowanych działań jest obecność logo WWF na torbach marki Greenbag.

W 2011 r. otrzymaliśmy licencję UEFA EURO 2012TM na produkcję i sprzedaż oficjalnych licencjonowanych gadżetów kibica. Dzięki tym działaniom powstała limitowana kolekcja toreb ekologicznych wielokrotnego użytku oraz trójwymiarowych podkładek stołowych ? oryginalnych atrybutów prawdziwego kibica.

Nasza standardowa oferta toreb ekologicznych ma charakter dynamiczny i ulega zmianom w zależności od trendów, mody i sezonowości. Szeroka gama kolorów i wzorów jest w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów- dowodem na to jest uzyskanie godła i tytułu Odkrycie Roku i Eko- Lauru Konsumenta nadane przez naszych klientów, jako dowód uznania i przywiązania do jakości naszej marki. Kampania edukacyjno-promocyjna produktu Greenbag otrzymała nagrodę European Excellence Award 2009 r., w kategorii Launch. Nagroda przyznawana jest za wybitne osiągnięcia w dziedzinie komunikacji oraz PR co udało nam się osiągnąć w minionym roku wspólnie z firmą PR. Działania podjęte w ramach kampanii przyczyniły się do rozpoczęcia ogólnopolskiej debaty nt. problemu toreb jednorazowych, jako pierwsi zastosowaliśmy metody marketingowe dla promowania ekologicznych zachowań na zakupach.

Nasz Team

Krzysztof Szewczyk

Dyrektor handlowy

Mobile: +48 56 657 47 12
E-mail: kszewczyk@gam.pl

 

Jarosław Michalski

Główny Księgowy

Mobile: +48 56 657 47 04
E-mail: jmichalski@gam.pl

 

Ilona Kreja

Asystentka Zarządu

Mobile: +48 56 657 47 00
E-mail: ikreja@gam.pl

Marianna Marjańska

Samodzielna Księgowa

Mobile: +48 56 657 47 08
E-mail: mmarjanska@gam.pl

Marek Kamiński

Menadżer do spraw rozwoju

Mobile: +58 56 657 47 14
E-mail: marekkaminski@gam.pl