Sponsoring

Od lat wspieramy inicjatywy charytatywne, promocję i sponsoring sportu. Pomagamy m.in. Toruńskiemu oddziałowi CARITAS, Fundacji Ducha, Fundacji Dr Clown, Fundacji Światło, WOŚP, Mistrzostwom Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Od wielu lat skrupulatnie wspieramy finansowo toruński żużel Klub Sportowy Toruń i trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki w żużlowych zmaganiach 💪 🟡🔵⚪️ .  Jesteśmy również mocno zaangażowani w propagowanie sportu hokejowego w Toruniu oraz sponsoring sekcji ekstraligowej hokeja na lodzie KH Energa Toruń 💪 ⚪🔴🔵. Mieliśmy również ten zaszczyt i przyjemność wspierać poprzez sponsorowanie jednego z  najlepszych żużlowców świata, Australijczyka Ryana Sullivana.

W roku 2021 firma Gam dostała tytuł Mecenasa Toruńskiego Sportu.

W czerwcu 2022 roku zasponsorowaliśmy Miejskie Przedszkole nr. 18 w Toruniu. Przekazaliśmy nasze poliestrowe plecaczki i skarbonki do samodzielnego pomalowania, które zostały wręczone jako upominki dla wszystkich uczestników ekologicznego konkursu “Ekoludek”

W sezonie 2022/2023 niezmiennie wpieramy Toruński Hokej i klub KH Energa Toruń #torunskihokej

Niezmiennie od lat wpieramy Toruński Żużel. Liczymy na Wielkie emocje podczas tegorocznego sezonu oraz trzymamy mocno kciuki za naszą drużynę.

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że mogliśmy wesprzeć projekt wolontariatu dla Domu Dziecka Młody Las w Toruniu.
Mural jest piękny i idealnie nawiązuje do naszej Idei bycia ECO, czyli troszczenia się na tyle na ile to możliwe o naszą planetę oraz środowisko w jakim przyszło nam żyć.
 
W czerwcu 2023 otrzymaliśmy podziękowania za wspieranie działalności Rotary Club Toruń, który zorganizował ogólnopolską konferencję “Rotary Hands Across Water”. Celem programu jest uwrażliwienie młodych ludzi na problem deficytu czystej wody na świecie i przygotowanie ich do innowacyjnego radzenia sobie z nim. W konferencji wieńczącej roczny program edukacyjny wzięło udział ok. 40 uczniów wraz z nauczycielami z całej Polski, którzy wystąpili w Forcie IV w Toruniu.