KATEGORIE TOREB

W naszym bogatym asortymencie posiadamy ekologiczne torby wielokrotnego użytku wykonane z wysokiej klasy materiałów odpornych na przetarcia, a zarazem bezpiecznych dla środowiska. Mamy w ofercie torby z polipropylenu tkanego i nietkanego, bawełny, poliestru oraz z rPET czyli przetworzonych butelek plastikowych. Wszystkie z nich prezentują się inaczej i pasują na inną okazję. 

TORBY POLIPROPYLEN TKANY

TORBY POLIPROPYLEN NIETKANY

TORBY BAWEŁNIANE

SIATKI POLIESTROWE

Torby polipropylenowe tkane, które mamy w ofercie, to rozwiązane przyjazne dla środowiska. Przede wszystkim dlatego, że materiał, z którego zostały one wykonane jest solidny i trwały, a więc możesz wykorzystać je wiele razy. Materiał ten cechuje się przede wszystkim wysokim poziomem trwałości, a to sprawia, że nie porwie się nawet, kiedy zechcesz przenieść ciężkie rzeczy. Nie musisz się także martwić o wszelkie zabrudzenia, torby z polipropylenu tkanego są bardzo łatwe w czyszczeniu. Nasze torby są nie tylko mocne i wytrzymałe, ale przede wszystkim dobrze się prezentują. W końcu chyba każdy lubi nacieszyć oko ulubionymi kolorami czy grafikami, nawet jeśli produkty z tej kategorii mają służyć jedynie do przechowywania lub transportu zakupów.

Torby z polipropylenu nietkanego są bardzo podobne do toreb PP tkanych. Charakteryzują się równie wyjątkową wytrzymałością i równie dużą funkcjonalnością.  Materiał jednak jest bardziej miękki i bardziej podatny na zginanie. Torby gładkie, jednokolorowe można ciekawie ozdobić oryginalnym nadrukiem bądź wzorem czy nanieść na    nie np. logo swojej firmy. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa odpowiedniego asortymentu, doboru kolorystyki ,techniki nadruku oraz opracowania projektu graficznego i terminowych dostaw .Takie torby wyceniamy indywidualnie. W swojej ofercie posiadamy torby z polipropylenu nietkanego szyte lub zgrzewane (soniczne) oraz torby z polipropylenu nietkanego z laminacja nadruku również w wersji szytej bądź zgrzewanej.

Bawełniana torba na zakupy to najlepsza alternatywa dla plastikowych reklamówek. Ostatnimi czasy dużo mówi się o wadach toreb foliowych, które lądują w morzach, oceanach, na dzikich wysypiskach śmieci. Powstrzymanie zalewu środowiska naturalnego „foliówkami” było więc koniecznością. Zamiast korzystać ze zwykłych „jednorazówek”, warto zaopatrzyć się w ekologiczną torbę bawełnianą, która posłuży nam przez lata. W naszej ofercie dostępne są torby wykonane zarówno w naturalnym odcieniu surówki bawełnianej jak i innym kolorze. Wszystko wedle potrzeby klienta. Kolekcja toreb bawełnianych wyróżnia się krótkimi   seriami produkcji i skierowana jest do   osób podążającym za eko nurtem. . Idealnie nadają się do codziennych zakupów, są także świetnym nośnikiem reklamy, bo idealne pod nadruk.

Siatki poliestrowe to doskonała alternatywa dla foliowych jednorazówek, które zanieczyszczają środowisko. Są ich doskonałym zamiennikiem.  Uniwersalne, wielokrotnego użytku i doskonałe na każdą okazję, w tym także i na zakupy. Są składane, więc z pewnością zmieszczą się praktycznie wszędzie, do torebki czy plecaka. Niewielkie i lekkie siatki poliestrowe z naszej oferty zostały stworzone specjalnie z myślą o ludziach żyjących dynamicznie. Dzięki dołączonemu do modelu etui lub saszetce wszytej bezpośrednio do torby stanowią praktyczne rozwiązanie podczas codziennych zakupów.