Polityka prywatności

Gam Sp. z o.o. rozumie i szanuje Państwa prawo do ochrony własnej prywatności. Dane przekazywane przez użytkownika za pomocą formularzy są gromadzone z zachowaniem odpowiedniego bezpieczeństwa. Stosujemy się ściśle do postanowień ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim.

Korzystanie z formularza kontaktowego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych – OHSC Piotr Balik, moich danych osobowych zawartych w formularzu pod adresem http://ohsc.pl/kontakt, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.

Administrator Danych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
1. odpowiedzi na zadane pytanie,
2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Administratora Danych,
3. przekazywania informacji handlowej
– w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Dane osobowe przetwarzane będę przez okres do 30 dni od dnia przesłania niniejszego formularza. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na: przetwarzanie przez Administratora Danych moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług zgodnie z treścią mojego zapytania.