Oferta

Pojemne i mocne torby z modnym wzorem zaprojektowane z myślą o konsumentach, którzy robią naprawdę duże zakupy.
Funkcjonalne torby z polipropylenu tkanego charakteryzują się różnorodnością wzorów i kolorów. Te najbardziej popularne na rynku torby wykonane są z solidnych i wytrzymałych materiałów.

kategoria 1

czerwiec 2024

maj 2024

Torby Greenbag i S2 to klasyczne modele, które jako pierwsze pojawiły sie na polskim rynku i od razu zdobyły szeroka rzesze eko – zwolenników. Torby z polipropylenu nietkanego charakteryzuja sie wyjatkowa wytrzymałoscia i duza funkcjonalnoscia. Torby typu S2 posiadaja dodatkowo wkładke usztywniajaca na dnie co stabilizuje dno torby, uniemozliwiajac deformacje.

kategoria 1

czerwiec 2024

maj 2024

Torby z polipropylenu nietkanego z laminowanym nadrukiem oferuja wyjatkowa jakosc i sa funkcjonalnym połaczeniem polipropylenu nietkanego z polipropylenem tkanym. Wkładka usztywniajaca na dnie stabilizuje dno torby przed zniekształceniem.

Green Tommy Modern to niewielkie i lekkie siatki wykonane z poliestru, stworzone specjalnie z mysla o ludziach zyjacych dynamicznie, którzy czesto w pospiechu zapominaja o ekologii. Dzieki dołaczonej do modelu saszetce z haczykiem lub saszetce wszytej bezposrednio do siatki stanowia praktyczne rozwiazanie podczas codziennych zakupów.